| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarii adresate in special elevilor de liceu dar si celor care au terminat liceul, Cum sunt/au fost anii de liceu? Ce tampenii faceti/ati facut? Aveti/ati avut in clasa colegi care spun/spuneau sau fac/faceau clasa sa rada prin ceea ce faceau sau prin ceea ce spuneau? astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Anii de liceu sunt oribili.In liceul meu nu exista cuvantul distractie.Totul se rezuma la a invata. Cea mai mica medie din clasa a fost 9, 03laughingIti dai seamaoh go on
Nu suntem o clasa unita, profesorii sunt cei care mai condimeteaza orele cu glumele lor
Abia astept facultateabatting eyelashes

| Alya a răspuns:

Nu am colegi care sa spuna asta sau cel putin nu am auzit eu, anii d liceu sunt ok, sunt grei dar si cei mai frumosi din cate am auzittonguefaci multe tampenii...nu stiu sa-ti spun acum dar te asigur ca de facut tampenii faci destulehee hee