| TheSuspectMan a întrebat:

Buna, jucam footbal intr-o zi si un baiat din echipa mea a dat gol, l-am luat in brate dar nu in genul ala, asta inseamna ca sunt bulangiu/gay/homo?

Răspuns Câştigător
| 2EXA a răspuns:

Chiar tu ai spus ca "l-am luat in brate dar nu in genul ala"
asta inseamna ca nu esti genul ala de "bulangiu/gay/homo" ci esti un prieten bun si ti-ai manifestat bucuria prin acest fapt; desigur ca si el s-a bucurat simtindu-se incurajat.
Funda?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un astfel de gest spontan, denota in mod elocvent faptul ca sunteti coechiperi....adevarati. big grin

| Donsavas a răspuns:

Nu esti genul ala, tu ai zis o. Bărbații se ating dar nu exagerat si nu cu tentă sexuala decat atunci cand au alte înclinații. Nu e nimic rau in asta. Oricum, gay esti doar cand faci sex cu bărbați. Asta înseamnă homosexual. Vorbim de sex ca si act, nu neapărat gen.