| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

La cati ani v-ati indragostit pentru primadata si cum? Funda cel mai romantic momenttonguebig grinhappy

3 răspunsuri:
| Mishilela a răspuns:

La 15ani in anul 2011.stiu ca pare straniu ca m-am indragostit asa de tirziu, dar asa e inima mea, n-am ce face cu taria ei.Eram la o tabara de odihna pe 10 zile.In a 4-a zi l-am cunoscut pe Octavian in timpul discotecii, un tip saten inalt, cu ochi caprui, sportiv, cu un simt al umorului desavirsit.Era dragoste la a 2-a vedere big grin, dar e una care traieste si pina acum in inima mea.In cele 6 zile care au urmat el s-a remarcat prin inteligenta si romantismul sau... Dar e prea lunga povestea, sint prea multe emotii care ma infasoara...

| mihaicataraga a răspuns:

La 14 ani

| darkliviu a răspuns:

Eu la 7 ani era o fata pe nume Stefania oh era asa frumoasa incât acum trec prin stomac fiori de câte ori vorbesc de ea, eram afara am căzut rău de tot ia a venit sa ma ajute a fost singura m-am indrăgostit am fost i mpreuna, sper sa primesc funda.