| anonima13 a întrebat:

la ce ore se intra la colegiul national mihai Bucuresti? funda!

5 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

In functie de cum ai chef tu de scoala! APP... nu esti in vacanta acum?

| anonima13 explică (pentru quintron):

Poate ca azi am aflat ca am intrat la eminesculaughingpoate ca as vrea sa stiu la ce ora intru la scoalalaughingpoate ca daca nu sti raspunsul nu ar trebui sa raspunzilaughing)

| quintron a răspuns (pentru anonima13):

Poate te duci intre timp pe la scoal in timpul vacanteisi afli mai multe... poate mai iesi pe afara sa iti oxigenezi creirasul... poate sau daca ai timp sa lasi putin netul din cate stiu eu intrarea la ore se face la ora 8! poate sau cine stie pentru tine fac profesorii un orar mai special poate sau am impresia ca esti cam puturoas/a si asa ca la final cand vrei ceva te interesezi singur/a

| anonima13 explică (pentru quintron):

Auzi sa stii ca site-ul acesta are un scop, ok? poate ca intre timp am aflat, ok? asa ca din moment ce nu sti raspunsul la ce mai intri pe intrebare, am dreptate? cred ca dalaughingsi poate ca cel ce trebuie sa isi oxigeneze creierul esti tu, ca nu am eu imaginea de profil cu un PClaughing)si se vede dupa raspunsul meu de acum ca spre deosebire de altii nu intru zilnic pe sitetonguetongue sa stii ca disperarea nu face bine! SUCCES la oxigenizare:*

| quintron a răspuns:

Daca aia esti tu in poza ma duc la oxigenare! si app la profil imi pun ce poza vreau si daca erai mai atenta vede-ai si de ce am pus un pc desteapt-o care esti