| anonim_4396 a întrebat:

La inceputul verii am cunoscut un baiat. El are 20 de ani eu 15 si a inceput sa imi placa foarte mult de el.Tot flirta cu mine, ma suna seara dar eu facand o greseala am stricat tot si nu am vorbit timp de 4 saptamani, poate mai mult, chiar daca NU eram impreuna. Dupa aceea, prin septembrie, m-a sunat, mi-a spus sa iesim impreuna, vorbeam prin SMS`uri cat eram la scoala, si pana la urma am iesit.Pe urma din cauza mea ne-am certat si nu am vorbit o luna, chiar daca m-am rugat foarte mult de el sa ma ierte.pana la urma sa intors la mine si iar am inceput sa vorbim sa iesim impreuna si vorbea foarte frumos cu mine si intr-o zi l-am intrebat daca chiar vrea ceva cu mine sau doar isi bate joc? Deoarece uneori am senzatia ca ii pasa de mine, alteori ca nuoh go on... si s-a suparat pe mine si nu mai vorbeste cu minestraight faceLumea dupa cum il cunoaste stie ca nu prea da importanta fetelor...adica doar isi bate joc cand sta cu o fata sau sta cu ea la misto. Unii din prieteni carora le-am povestit si il cunosc pe acest baiat mi-au spus ca probabil sunt una din putinele fete de care chiar i-a pasat cu adevarat vreodata deoarece de restul fetelor. daca faceau o greseala (cum am facut eu de vreo 3 ori) nu s-ar mai fii intors la ele.cum a facut cu mine. Voi ce spuneti? Tine cu adevarat la mine?sad

2 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Nu chiar din atitudinea pe care o are... ii place sa se joace cu tine e genul de persoana careia ii place sa fie rugata de cinevacu insistenta eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa vorbesti cu baieti de varsta tatonguetongue
luck

Funda?

| dalmma a răspuns:

Nu cred...dar orice e posibil big grin