| BabyGirl06 a întrebat:

La noi in clasa trebuie sa facem fiecare cadou unui coleg de mos nicolae si eu trebuie sa ii fac cadou unui baiat si nu stiu ce sa ii iau laughing Dati'mi plz cateva idei dar sa nu fie nici prea scumpe... ( sunt in clasa a 9a daca are vreo importanta) :d

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

O iconita sau o cana personalizata?

| PinguinuL a răspuns:

Blowjob.
O idee perfecta de cadou.

| alina39 a răspuns:

Daca vrei sa ii iei ceva te-as sfatui mai intai sa te inscri la oriflame si dupa acea de acolo ii poti lua un parfum la oferta care e supe ieftin. contacteaza-ma pe adresa de e-mail alinadorobantu39@yahoo.com si pot sa iti explic mult mai mult.