| Boldur a întrebat:

Salut tuturor, azi, cu ocazia Sfantului Nicolae trebuie sa fac unui coleg de clasa un cadou (ne-a zis diriginta ca toti din clasa sa facem asa, trebuia fiecare sa isi scrie numele pe un bilet, apoi le amestecam toate si fiecare tragea unul de acolo, iar mie mi-a picat baiat, eu sunt tot baiat). Ce i-as putea lua?
Mentionez ca sunt pe clasa a IX-a.

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Daca vrei sa ii faci un cadou comic i-ai o papusa Barbie
Daca vrei sa ii faci un cadou cu valoare sentimentala fa-i tu ceva de mana
Daca vrei sa ii faci un cadou normal ii poti lua un deodorant si o ciocolata.

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Un after shave laughinglaughinglaughing eu vorbesc serios. la baieti merge binewinking

| i3Cookies a răspuns:

O pereche de adidasi peste 50 euro, si o jacheta de 100 euro happy grele sarbatori laughing

| robert123 a răspuns:

Un parfun sau un after shave nu cheltui prea multi baniwinkinggestu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou, niste dulciuri si sa ii faci o felicitare albastra sau ce culoare ii place lui si sa scrii "La multi ani de Mos Nicolae!" sau ceva frumos.Eu cred ca i-ar placea.(Stiu ca s-a dus Mos Nicolae, da am raspuns si eulaughing