| deea_8087 a întrebat:

Buna happy La profilul mate-info simplu ce materii se fac? multumesc :*:*

4 răspunsuri:
| Jeanny22 a răspuns:

Profil mate-info clasa a IX-a?
Mate 5-6 ore, Romana 3-4 ore, Biologie 2 ore, Chimie 2 ore, Fizica 2-3 ore, Sport 1 ora, geografie 1 ora, Istorie 1-2 ore, Psihologie 1 ora, Religie 1 ora, Engleza 2 ore, Franceza 2 ore, T.I.C. (Tehnolgia Informatiei si Comunicarii) 3-4 ore, Informatica 1-2 ore + optionale...
Pe parcursul liceului vei mai avea Educatie Antreprenoriala, Economie, Filozofie...

| deea_8087 explică (pentru Jeanny22):

Franceza/ germana fac?

| ThєOηlyOηє a răspuns (pentru deea_8087):

Depinde de ce ai făcut in scoala generalabatting eyelashes Pe lângă engleză faci ori franceză ori germană.

| anytzza97 a răspuns:

Faci toate materiile pe care le-ai facut si pana acum +informatica.Dai teza la info, mate, romana si alegi intre bio fizica si chimie. la bac la fel mate, info, romana si la alegere intre chimie, bio si fizica. Sper ca te-am ajutat.:*