| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti Am o intrebare. Vreau sa combin 2 persoane dar nu prea stiu cum ca sa mearga si baiatul e cam rusinos si baiatul la fel. Fata nu are curaj sa ii zica in fata : vrei sa ne cmb asa ca eu si prietena mea ne-am gandit sa ii combinam. dar nu prea stim cum. Cel mai convingator raspuns are funda & VOT! Multumesc anticipar!kiss

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Kel mai usor cum am facut eu :happy ii pui fata in fata si ii intrebare vrei sa fi cu el/ea si gata sau una o ia pe fata cu ea si una pe baiat cu ea si happy va intalniti intr-un loc intampltor kika si ak ii kombinatihappy