| Ana2920 a întrebat:

Hey. Am nevoie de un sfat.
Deci azi mi-a zis o prietenă ca baiatul pe care il plac ma place (pentru ca i-a zis ei) și l-am întrebat azi daca e adevarat dar înca nu mi-a raspuns...si vreau sa stiu, este prea rușinos și nu vrea sa-mi zică, sau nu ma place?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

E posibil sa fie timid, tu fiind directa, posibil sa se fi simțit puțin intimidat.

| Sofer a răspuns:

Poate te place dar e mai timid.

| Nirvanaaa a răspuns:

Probabil nu se aștepta așa deodata sa îl intrebi direct. Acorda-i puțin timp. Nu sării încă la concluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai luat deodată și pe nepregătite și l-ai bulversat.
Așteaptă un timp să vezi ce-ți spune.

| Valentina8 a răspuns:

Crezi ca noi putem sa-i citim in ganduri? Asteapta sa-ti raspunda ca vei avea raspunsul corect. E posibil sa fie rusinat, sau nu era pregatit inca sa afli, sau nu e nici el sigur, is o gramada de lucruri ce pot fi. Asteapta raspunsul sigur de la el.