| iloveusa a întrebat:

La vara vreau sa plimb niste caini pentru bani si am deja cativa potentiali clienti.Problema este urmatoarea:cat sa cer pe ora? Eu chiar vreau sa fac ceva bani pe timp de vacanta avand in vedere ca am 14 ani.

P.S. Fara comentarii de genul traieste-ti copilaria sau nu te va angaja nimeni!

4 răspunsuri:
| ChaseTheMonster a răspuns:

Adapteaza preturile dupa clienti. Daca vezi ca unul dintre ei tine f mult la cainele, sau daca vezi ca are posibilitati fianciare mai mari ceri mai multhappy

| Madalina_7862 a răspuns:

Daca clientul are mai mult de doi caini poti sa ceri 40 lei pe ora sau daca are un singur caine poti sa ceri 20 lei... ceva de genu asta

| PipailaXX a răspuns:

Pe ora ai putea cere 15lei pentru ca nu este nici prea ieftin nici prea scump.
Sper ca te-am ajutat bafta la plimbat caini!

| adybossman a răspuns:

Uite ca oamenii sa te placa si sa-ti faca reclama cere deocamdata putin iar mai incolo poti sa mai cresti preturile. poti cere in jur 4-5 lei pe ora parerea mea