| iubesc a întrebat:

Buna lume. dati-mi si mie niste idei cum sa imi mai aranjez parul, mentionez ca e brunet, pana la umeri, des si cret! merci

Răspuns Câştigător
| LoveMadScience a răspuns:

Dupa cum ti-ai descris parul ai putea sa iti faci carare pe mijloc si sa iti iei cate o suvita mica din stanga si una din dreapta si sa le prinzi la spate. Continui pana cand vrei.De asemenea ai putea sa iti faci carare pe o parte si sa iti pui o bentita impletita. Iata o poza:http://t1.gstatic.com/......tp?/images Sper ca te-am ajutat. Succes:-*

1 răspuns:
| BonneLess a răspuns:

Poi faci o gogoasa si i lasi pe spate eu stiu depinde de ocazie