| MadalinDns a întrebat:

M-a rugat o prietena sa o ajut cu cadoul de valentine's day pentru iubitul ei. Vrea ceva original si frumos, iar eu cum nu sunt genul acela de persoana romantica ...nu am stiut ce idei sa-i dau. Va rog sa ma ajutati! Nu vreau sa o dezamagesc.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Absenta ta de ziua lui valentin va fi cel mai frumos cadou pentru el

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Scuze nu am citit intrebarea bine, spune-i prietenei tale ca absenta ei de ziua lui valentin va fi cel mai perfect cadou pentru el

| neutrino a răspuns:

In acest caz puteai frumos sa refuzi. De unde sa stii tu ce preferinte si gusturi are baiatul? Spune-i sa cumpere o pereche de papuci.

| MadalinDns explică (pentru neutrino):

Nu este un baiat pretentios. Nu aveam cu sa o refuz... este cea mai buna prietena a mea. Multumesc pentru raspuns, dar nu cred ca este prea originala idea ta.