| andreywtza a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu din cauza ca parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra dar noi tinem unul la altul si am mai continuat relatia si fara ca parintii sa stie dar tot degeaba pentru ca mai mult de 2 saptamani nu dura relatia...acum cateva zile ne-am despartit iar si mi-a zis ca va fi ultimul mesaj pe care mi-l mai da pentru ca i-am reprosat unele lucruri.pot spune ca imi este foarte greu fara el, de fiecare data ma gandesc la el...credeti ca ar trebui sa-l caut sau sa nu-i dau nici eu niciun semn? dar mentionez mi-e foarte dor de el!

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Incerca sa treci peste.te-ai atasat prea tare. daca crezi ca a gresit sau nu temerita, cautati pe cineva care sa te inteleaga.