| Criss96 a întrebat:

m-am despartit de un baiat, pentru ca unul din prieteni lui (Gabi) mi-a aratat cum este el de fapt, acum imi place de Gabi dar este cu una din prietenele mele, nu stiu ce sa fac, baiatul este super dragut... vreau sfaturi, dau fundita...

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

----> Trebuie sa forbesti cu prietena lui Gabi si sa o intrebi daca mai tine la el, deoarece si tu il placi.
---> Poate ca iti va raspunde ca nu`i mai place de el si asa tu vei fi noua iubita a lui Gabi!

---> Sper ca o sa am dreptate! happy
---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| mdany a răspuns:

Pai daca baiatul sta cu prietena ta,nu incerca sa ii desparti pentru ca nu ii va placea prietenei tale, si risti sa o mai si pierzi(ca prietena). Sfatul e sa iti cauti alt baiat, ca acesta acum ar fi fericiti cu cineva.

| deea07 a răspuns:

Eu zic ca Gabi ti-a aratat cum este de fapt ex-ul tau pentru ca te placebig grin Asteapta si tu sa se desparta de prietena ta si apoi iti incerci norocul, succes:*

| anne_7905 a răspuns:

Poti sa-i spui cal placi si atat.nu mai mult. astepti sa vezi reactia lui.nu ar fi frumos sa ii strici relatia daca spui sa este cu o prietena dea ta...

| lorey_7811 a răspuns:

Daca ti'a aratat Gabi cum este de fapt baiatul ala, poate te place si el. Cred ca ar fi bine sa incerci sa vezi daca si el te place...