| cooola a întrebat:

m-am gandit sa va scriu pentru ca sunt sigura ca ma puteti ajuta cu un sfat. Am 18 ani si mi-as dori sa merg de revelion cu prieteni la munte, dar exista o problema adica parinti mei, ei au incredere in mine dar nu stiu, mereu cand ies imi dau program, nu ma lasa sa ies decat o data la nu stiu cat timp. Desi nu ii inteleg, odata ce spun ca au incredee in mine de ce nu m-ar lasa sa ies. Oricum problema este ca vreau sa ii conving intr-un fel sa ma lase si nu stiu cum, Va rog sa ma ajutati cu cate un sfat. multumesc.

3 răspunsuri:
| cooola explică:

Mentionez ca nu am fost niciodata plecata singura, si mai am foarte putin pana o sa plec la facultate.

| rodel a răspuns:

Asculta-ti parintii si stai acasa,e mai sanatos si mai sigur...
O fata de varsta ta este intrebata de mama ei ingrijorata :
--- Am impresia ca tu esti insarcinata
Fata candida ii raspunde:
--- Nu mama, sunt putin balonata, dar nu stiu cu cine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ti parintii si stai acasa, e mai sanatos si mai sigur...
O fata de varsta ta este intrebata de mama ei ingrijorata :
--- Am impresia ca tu esti insarcinata
Fata candida ii raspunde:
--- Nu mama, sunt putin balonata, dar nu stiu cu cine...