| Keily a întrebat:

Bunahappy! m-am indragostit de un baiat si as vrea sa-l cuceresc si eu cum as putea s-o fac?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Draga mea, tu cati ani ai?
Daca ai sub 15 ani, iti sugerez sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui ce te atrage la baiatul acela. Ei iti vor explica ca nu il iubesti, ci doar esti atrasa, si ca, in cel mai bun caz, puteti fi doar prieteni.
Iar acum, indiferent de varsta, presupun ca la acel baiat te atrage doar frumusetea. Ei bine, incearca sa il cunosti intai. Trebuie sa stii ca daca nu are nimic bun in cap, e vai de frumusetea lui.
Iar acum, revenind la intrebarea ta, un baiat se va simti atras de tine daca vei fi tu insati. Fi naturala, nu incerca sa pari cine nu esti. Incearca sa arati ce calitati ai.

Multa bafta!

1 răspuns:
| Alesssiiia a răspuns:

Si eu m-am indragostit de un baiat vara trecuta, dar nu aveam curajul sa-i zic, dar sperand, ca imi va zice el k e indragostit de mine.
Nu a fost asa, prietena mea cea mai buna mi-a luat-o inainte si i-a spus, si ei sunt acum impreuna.
Parerea mea e sa nu pierzi timpul, du-te si spune-i, nu ai ce sa pierzi, si eu as vrea sa dau timpul inapoi, dar nu se mai poate. sad

Succes! :*