| ddddddd099 a întrebat:

:* M-am inscris azi la miss boboc dar abia dupa ce m-am inscris m-am gandit la ce probe sunt laughing nu stiu ce sa fac la proba de talent in caz ca trec de preselectiilaughing cineva care a participat imi poate spune ce se face la preselectii si sa imi dea niste idei ce sa fac la talente? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Ar fi super! Dar sa fie ceva mai special happy (salsa, tango )

3 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Ai putea incerca ceva mai indraznet, un numar de stand-up comedy sau poti invata cateva lucruri dintr-o categorie si sa lasi publicul sa iti puna intrebari. Daca esti mai timida incearca o poezie happy Bafta! big grin

| ddddddd099 explică (pentru Miha):

Sunt foarte timida nici nu stiu de ce m-am inscris laughing am zis ca n-am nimic de pierdut dar acum imi cam pare rau. As incerca sa fac un dans dar ma gandeam ca nu am partener si ziceam ca il iau pe frate-miu si ma invata vara-mea ca a facut dansuri laughing) oare merge? ce zici?

| Miha a răspuns (pentru ddddddd099):

Ar fi super! Dar sa fie ceva mai special happy (salsa, tango )

| GYGYLATINO a răspuns:

Ddd099 Eu sincer cred ca ar merge daca ai face un dans din cate am vazut acum in scolile de dans samba si salsa sunt cele mai bune i multi imi place jive vals si tango dar trebui repetiti sau ai putea sa mai rogi pe cineva din scoala sa incerci sa faci un pica actorie improvizata sau o piesa de teatru bafta.