| anonim_4396 a întrebat:

Buna! M-am mutat intr-o alta scoala si aici am intalnit un baiat foarte dragut de care m-am indragostit si toata lumea imi spune ca ma place si ar trebui sa ii spun si sa ma combin cu el ...si cand l-am intrebat de cine ii place a spus ca de cea mai buna prietena a mea ...Va roooog dati-mi un sfat ce sa fac?
P. S. dau funda celui mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

In primul rand nu-l crede, daca l-ai luat repede a zis si el ce-a nimerit. petrece mai mult timp alaturi de el si convinge-te daca o place sau nu pe prietena ta. in functie de asta, vei vedea apoi cum sa procedezi.

2 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

De tine ii place el zice asa ca e rusine :X vb pe mes cu el :XD si prpunei o ntalnire si zi ca iti place de el! Funda.

| Alexutzuxx a răspuns:

Nu mai ai ce face daca era alt cineva poate reusai dar nai ce sa faci