| masyunea a întrebat:

ma aflu intr-o situatie dificila, baiatul care imi place mult are prietena, insa mereu ne intalnim privirile si ne zimbim, il visez aproape in fiecare noapte iar semnificatiile viselor sunt ca vom fi impreuna...as vrea sa aflu si parerea voastra, ma place ori nu?

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Poate te place, sau poate te place doar ca pe o prietena happy. Vorbiti, si iti dai seama dup-aia :p. In legatura cu visele, nu crede in ele. Si eu am avut vise de genul asta, pana cand tipu' a terminat a 12-a straight face laughing ...and...the end big grin, nu mai stiu nimic despre el happy. Oricum, concluzia e ca prin conversatie poti afla mai multe! happy! Succes!

3 răspunsuri:
| V1p3r a răspuns:

Mi sa mai intamplat si mie odata. intreaba-l si vei afla asta este singura cale o persoana daca iti zambeste si obisnuieste sa stea cu tine sau sa vorbeasca cu tine pe mess inseamna ca simte ceva pentru tine.Incearca,si multa baftawinking

| masyunea explică:

Ms tuturor p/u raspunsuri...

| Barbie_9156 a răspuns:

S`ar putea doar sa te simpatizeze, si nimic mai mult.Ai incercat sa porti o conversati cu el? S`ar putea sa ajute.kiss