| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna ma ajuta si pe mine cineva la metin2 mi-am descarcat un server private la metin2 famousmt2 si nu stiu cum im fac inregistrare im zice si mie cineva va rog ca este in alta limba uitati linkul http://famousmt2.net/account/index.php?s=register Si sa im ziceti cutare cutare cutare ce sa scriu unele chiesti le inteleg altele nu si nu merge cu aucontu meu la metin2 pe serverul private asa ca ma ajuta cineva si pe mine va rog ps fundita

Răspuns Câştigător
| sadness_8987 a răspuns:

La account pui un nume si la sf o cifra ( Ex: alexandra1)
Name : (alexandra1)
Paswword parola pe care-o vr si la sf pui o cifra( alexandra1)
Password wiederholen: reintroduci parola
E-Mail: adresa de mail
E-Mail wiederholen: reintroduci adresa
Löschcode: aicea pui 7 caractere care trebuie sa fie cifre si litere ( ex: asd1234)
Sicherheitsfrage: daca lasi prima intrebare ( name der mutter=numele mamei) pui si u ce vr
Captcha: vezi ca este un cod mai micut acolo (format din 6 cifre) si vezi ca langa este un ghenar mic si acolo pui codul acela ( din cele 6 cifre)
Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben ( daca-ti apare asta sus dupa ce ai facut toate alea inseamna ca nu ai "scris toate campurile" adica nu le-ai scris corect si inregistrarea a esuat)
Account erfolgreich angelegt. Sie können sich nun anmelden. ( daca apare asta inseamna ca te-ai inregistrat si te poti loga)
Nu stiu daca intelegi tot ce am scris... Acolo unde in dreapta scrie ((4-16 Zeichen (nur a-Z, 0-9) ) este obligatoriu sa bagi de la 4-16 caractere care trebuie sa fie LITERE SI CIFRE nu litere SAU CIFRE

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei un cont de 65
numele este :
ciolocaandrei si parola : armedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt nou an metinul acesta
as vrea sa antreb cum se anregistreaza ca am ancrcat si nu merean nici un caz
daca m-ar putea ajuta as fi recunoscator si as mltumi cine imi spune ai multumesc multhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea sa entreb cum sa man registrec ca nu mere nici cum am ancercat dar dc nu mere as vrea sa-mi scrieti or pe yahoo or pe net ca m-ar interesa as multumi mult numele meu pe yahoo este imrewow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
nu se mai faac conturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti de la mine din clasa sunt obsedati de Metin2. E frumos jocul? Daca da, stiti de unde pot sa fac rost de un cont gratis? Eu am incercat, dar nu mi s-a trimis mail-ul de confirmare. Dau fundita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri si dai pe traducere si gata

| D3N1S a răspuns:

Am si eu o intrebare sadness ce fac eu ca mie nu imi apare casuta unde sa scrie codu' si tot imi scrie 'Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben

Alle Felder sind Pflichtfelder unde müssen ausgefüllt werden.' ce sa fac?

| D3N1S a răspuns:

Salut.sadness am o intrebare ce sa fac ca mie nu-mi apare chenarul cu codul? Imi scrie 'Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben

Alle Felder sind Pflichtfelder unde müssen ausgefüllt werden.' Ajutama!

| KATA2 a răspuns:

Care imi da un cont facut sa-mi lase mesaj pe mess cristi_baiatrau