| printesschristine a întrebat:

ma cheama cristina si vreau sa imi redenumesc numele la id de mess. vreau niste nume frumoase, nume DRAGUTZE, de fete. cel mai bun fundalove strucklove struck P. S:numele nu trebuie sa contina neaparat numele euwinking:*

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Pretty eyes, sexy lips, Cris-smile, yourdream ...nu stiu, nu mai am idei. Chestii din astea care sa lase si un pic de mister. Vei avea un mai mare impact asupra baietilor si li se va parea o provocare ca sa discute cu tine. Sper sa gasesti altele si mai dragute. Te pup :*