| Noone28l a întrebat:

Bună, mă gândeam să îmi fac un tatuaj la mâna stângă, deoarece am nişte cicatrici şi nu vreau să mă întrebe oamenii ce am pățin, deoarece nu mi se pare normal să le spui că te-ai tăiat. Te-ar crede psihopat. Deci, are ceva dacă îmi fac tatuaj la 13 ani? Şi ce tatuaj mi-ați sugera?

Răspuns Câştigător
| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu prea ar fi indicat să te tatuezi încă. Mai aşteaptă măcar un an. În plus, nicio persoană cu bun-simț nu te va întreba ce ai pățit la mână. Vor bănui că este un accident sau ceva de genul şi gata.
Pe când un tatuaj, fie şi al orcât de simplu, va atrage mult mai multă atenție.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te lasa parintii faci ce vrei, insa un tatuaj facut la 13 ani va arata oribil peste cativa anul cand cresti