| SmQaLeXuTzz a întrebat:

tatuajele atrag fetele? Adica vreau sa-mi fac un tatuaj pe toata mana si ma gandeam daca atragesau nu fetele. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai important e cine ești tu ca om. nu poți spune că cineva te-ar plăcea doar pentru simplu fapt că ai avea un tatuaj.

| SmQaLeXuTzz explică (pentru anonim_4396):

Daca zici tu. te cred :*

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai bine un bmw laughing) si nici ala nu atrage fete daca nu reusesti si tu sa schimbi doua vorbe cu ele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tatuajele cu bancnote de 100 lei, sau 100 euro, sa vezi coadă la tine, ca la pîine pe vremea comunismului.

| AirănMeidăn a răspuns:

mai ales daca scrie
I love my mother
Florinutza *inima*
never give down *ancora*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

love struck love struck love struck love struck Mie imi plac, chiar vreau sa imi fac si eu happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In ce zona? Pe aripioarele "pasaricii"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

hee hee ...pe spate laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu, nu tatuajele atrag fetele, important este cum te porti tu cu ele nu daca ai un tatuaj.

| Vlach a răspuns:

Da,le atrag ca un magnet pe cele neserioase carora nu le pasa te tine, oricum, vei regreta tatuajul

| ThePuffy a răspuns:

Mie imi plac tatuajele, le ador.

| SorinaTeo a răspuns:

Un tatuaj ar trebui sa il faci pentru tine si sa semnifie ceva acel tatuaj.Nu trebuie sa faci un lucru (care te va tine toata viata) doar ca sa atragi fata de peste drum. Sper ca ti-am fost de ajutor!winking