| Cascavalus a întrebat:

ma joc top eleven si am mare nevoie de ajutor. Joc 4-4-2 din care 2 fundasi si 1 mijlocasi sunt indisponibil, iar eu NU MAI AM NICIUN FUNDAS IN LOT... Ok schimb formula dar cu 2 fundasi nu pot juca....si am cazut la 3 puncte de locul 1 si la 1 punct de locul 2 deci trebuie sa castig in ultimele etape. Adversarul meu de maine joaca 4-3-3 si nu stiu ce formula saimprovizez. Va rog ajutor!

1 răspuns:
| AndreescuMMO a răspuns:

Pai cum te-ai lasat tu fara fundasi? ...joaca cu 3 fundasi si gaseste o posibilitate sa inlocuiesti cu un mijlocas. iar incearca sa fii prezent la meci tongue si cumparati jucatori omule. si daca sunt mai varza. dar sa ai de schimb in situatii de genu asta happy