| boblly a întrebat:

Buna ma numesc Andreea! As dori si eu multe status-ri De "tristete","prietenie falsa","prietenie adevarata","suparari","fericire","invidiere". Etc ...Multumesc!

2 răspunsuri:
| AbcAbc a răspuns:

TRISTETE:
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
Nu rascoli cenusa trecutului
Ce vor iesi scantei
Care te vor arde!crying
Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
in ziua in care te- ai nascut,a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu, care a pierdut cel mai frumos inger pe care il
avea!
PRIETENIE FALSA:
Prietenii falsi sa imi dea un Buzz, astazi fac prezenta.

| Cristaaa a răspuns:

" Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea…

» " In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta… "

" Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma! "