| andreea_5712 a întrebat:

ma numesc andreea vreau si eu un sfat va rog.acum cateva saptamani m-am despartit de fostul meu iubit. el nu vroia sa recunoasca ca l-am lasat si ramanea cu ideea ca inca suntem impreuna, zilele trecute mi-am facut un nou id si am vorbint cu el, dar i-am spus ca eram altcineva, vroiam sa aflu daca chiar ma iubeste cum tot imi zicea, mi-a zis niste lucruri care preferam sa nu le vad...atunci a vorbit si cu mine dar pe id care stia ca e al meu si mi-a zis la amandoua iduri'te iubesc', el nu stiia ca eu eram pe amandoua credea ca suntem 2 fete.acum sunt cu un alt tip, nu imi prea place sa recunosc, dar inca il mai iubesc pe fostul, ce sa fac sa il uit, e destul de greu in fiecare weekend il vad... ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l uita inpacatiiva -Beni

Pai ce mai astepti daca esti sigura ca te iubeste si tu il iubesti pe el impacativa. Sincer si eu am fost cu un baiat 1 an jumate dar dintr-o banala cearta am ajuns la despartire asta e, mi-a fost foarte greu sa il uit, dar si acum il mai am in minte cu toate ca am alta relatie cu alt cineva. Iubitiva mult.:X