| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc anita si as avea mare nevoie de ajutorul vostru, sunt blonda cu ochi albastri si am tenul mai deschis la culoare. Spuneti-mi va rog ce culoare de par mi s-ar potrivi? va multumesc

5 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Si blonda cred ca iti sat foarte bine
dar iti recomand cel mai bine un saten deschis...ti.ar sta mult mai bine
nu incerca culorile prea stridente insa. faptul ca esti deschisa la ten nu ti.at sta prea bine. cel putin mie nu. mi plac astfel de persoane
bafta

| Mixed a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi un castaniu deschis ca s aiti puna tenul in valoare... avand in vedere ca ai tenul putin mai inchis cred ca ti-ar sta bine cu orice culoare...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| dulcika a răspuns:

Eu cred ca un saten spre roscat sau un brunet marinhappy, iti scoate ochii in evidenta! acum depinde ce culoare iti place si tie!

| Tn a răspuns:

Negru cred ca ar fi cel mai potrivit