| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc anita si as avea nevoie de ajutorul vostru...nu stiu ce cul de par mi se potriveste! Eu sunt blonda cu ochi albastrii si am tenul deschis! va multumesc

5 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Stil Emo negru poate si cu cateva suvite roz

| lola a răspuns:

Eu zic ca roscatbig grin Dar roscat de acela natural..mai degraba portocaliubig grinmai ales daca ai tenul deschis nu cred ca ar trebui sa te vopsesti brunetastraight face o sa arati ca o moarta [scuze de expresiebatting eyelashes]

| iulyana a răspuns:

Pai sa vedemthinking

Daca zici ca ai si un ten mai deschis... nu prea este recomandat sa te vopsesti blonda pentru ca te albeste si mai mult la fata...

Un castaniu violin...sau daca vrei ceva mai indraznet negru albastrui...happy pup si bafta

| Drunkenhearts a răspuns:

Pentru a-ti alege tunsoarea potrivita trebuie sa fii atenta si la forma fetei. poti incerca aici http://www.divahair.ro/......_potrivita

| byabb a răspuns:

Bunetahappy
:X