| EdiToma a întrebat:

Ma numesc Edi, am 16 ani. Postez aici mesajul pentru ca mi se pare mai apropiat de Adolescenti decat Dragoste & Sex. Eu sunt mai timid si stiu ca si alte persoane sunt mai timide. As vrea sa gasesc o fata, care a resimtit si ea lipsa unui prieten cu care poate dialoga despre ed sexuala mai deschis pana acum. Eu inca sunt virgin >:" Idul de mess: edi.toma18 Mersi happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai calm ca mai ai timp pentru a cunoaste sufletul pereche, acum esti tanar pentru asa ceva, mai prinzi cativa ani experienta si prinzi una la nivelul tau.

| andRaandRuta a răspuns:

Totusi...Mai asteapta...Sa prinzi experienta in acest domeniu sa zic asa.Si apoi iti vei gasi prietena perfecta