| Sava_3116 a întrebat:

Buna ma numesc liliana si am si eu o intrebare cum pot sa am si eu prieteni astept raspuns va rog

3 răspunsuri:
| pufoshenia_7680 a răspuns:

Pai unii zic.ca trebuie sa fi misto sau cool, dar nu e adevarat fi zambareata si baga-te si tu in seama spune glume sa fi bagata in seama, sau poti sa te tii tot dupa acea persoana dar o sa te creada o persoana enervata big grinbig grin funda?big grin

| sory_1939 a răspuns:

Incearca pe site-urile de socializare

| Princess_7414 a răspuns:

Trebuie sa fii doar tu! Nu sa pari sau sa incerci sa fii altcineva.Nu fii superficiala si fitoasa.Sa fii prietenoasa si deschisa.Asta conteaza.Si nu sta retrasa! Imprieteneste`te cu lumea.O sa fie bine.Succes:*