| MaRyUkK a întrebat:

Buna ma numesc Maria si as vrea jocuri gen imvu virtuale dc se poate sa te misti pe sageti sau cum ma pot face moderator pe imvu. .URGENT.SI dau funda:p

2 răspunsuri:
| MaRyUkK explică:

Metin2 mi se da restart singur calcu si second life la felcrying

| ßąßiiiiiiii a răspuns:

SALL eu cred ca ar trebui sa te apuci de metin2 e cel mai tare joc. Virtuale mai sunt si Jade dinasty, 4story, CelestiaLuna, Flyff si altele. Si in primul rand este second life ala e bestial e super.Incearcale si ai sa vezi ca is marfa! succes! FUNDA?big grinbig grin