| mvasile a întrebat:

Ma numesc Marius si am 16 ani. Sunt o fire mai timida si mi'ar placea sa gasesc o fata care poate e si ea mai timida cu care sa pot vorbi mai deschis despre ed sexuala. Inca sunt virgin, desi nu cred ca asta e o problema, mi'ar placea la fel sa fie si fata. As vrea sa gasesc o fata si impreuna sa putem discuta ca niste prieteni apropiati despre acest lucru. Idul meu e marius.vasile8. Nu vreau ca fata sa aiba mai mult de 16 ani. Multumesc happy

Am ales aceasta rubrica pentru ca mi se pare cea mai potrivita, pana la urma caut doar o prietena cu care sa pot vorbi si nu altceva. Bye bye

4 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Ai auzit de matrimoniale? raised eyebrows mai mici de 16 ani? Vrei din alea de 12 naravasule smug...baietii ca mine cauta fete mai in varstawinking laughing

| airam a răspuns:

Nu cred ca e tocmai bine sa cauti asa lasandu-ti id-ul peste tothappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,@mvasile!
Esti un baiat cumsecade din moment ce inca esti virgin.
Pastreaza-te pana dupa casatorie, zic eu.
Nu trebuie neaparat sa-ti faci prietena(in realitate)pentru a discuta despre aceste lucruri.
Poti intra si pe:
http://www.raspunsuri.info/......elatiilor/

http://ro.wikipedia.org/

Si sa cauti raspunsuri.Sau sa-ti intrebi parintii.
Poti de asemenea sa-mi dai un mesaj privat.

Bye bye!
:)