| bunescubogdan a întrebat:

Nu sunt sigur ca e un loc bun dar am sa scriu, asta pentru ca mi se pare ca putem vb deschis si ne putem intelege. Eu sunt baiat si am 16 ani, mi'ar placea sa vorbesc cu o fata mai deschis despre ed sexuala. Nu poti vorbi cu oricine in ziua de azi despre asta si mi'ar placea o prietena cu care sa vorbim deschis despre asta si nu numai, poate sa devenim prieteni buni. Mi'ar placea ca fata sa nu aiba mai mult de 15 ani. Eu inca sunt virgin, trebuie sa spun. Idul meu e boyisac. Mersi

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Aici nu e site de matrimoniale.

| Pedala a răspuns:

Regula 1. Nu atingi ce are sub 16 - corupere
Regula 2. Nu atingi ce are sub 12 - viol indiferent de caz.
Regula 3. Nu iesi la agatat pe TPU

| Cretaker a răspuns:

>Singurul prieten de pe cont e 'LittleTweety'
>Stau pe TPU si trol lol lol
Tro- lo-lol
Stau pe TPU si trololol
Apoi cand domoool.

frère Jacques, frère Jacques
Dormez-vooooous, dormeeez-vooous

| SiMpLa a răspuns:

Pai in mod normal in caz ca nu ai o partenera careia sa ii impartasesti sentimentele etc iti poti face un prieten cu mai multa experienta el te va ajuta cu sfaturi sunt sigurahappy

| G0oLaN a răspuns:

hee heefrate! ai venit aici sa te dezvirginezii?

| alicool a răspuns:

Ti l-as da dar am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da`mi un msj privat sh spune`mi dk vrei s vb am 16 ani happy