| hotgirl05 a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu informatii despre cum ma pot inscrie reprezentant avon?

5 răspunsuri:
| macs3k a răspuns:

Avon nu stiu caic nu folosesc prea multe produse de la aceasta firma. nu spun ca e rea dar eu sunt adepta oriflame deci daca te razgandesti si ai vrea sa devi reprezentant oriflame da-mi un mesaj privathappy

| Georgiana_2129 a răspuns:

Buna! In cazul in care vrei sa te inscri ca reprezentant avon o poti face la ei pe site sau prin intermediul altei persoane care e reprezentant(daca te intereseaza sa te inscri la mine poti da add la lungu_ionela2003@yahoo.com).De exemplu daca te inscri acum si faci o comanda de minim 140 lei primesti gratis un rimel, un lac de unghii si luci de buze si discount-ul de15%.Mult succes.happy

| hotgirl05 explică (pentru Georgiana_2129):

Partea rea este ca am 15 ani. si am inteles ca de la 18 merge sad

| Georgiana_2129 a răspuns (pentru hotgirl05):

Este adevarat ca de la 18 ani poti sa te faci pe numele tau, dar in cazul in care nu ai aceasta varsta poti sa te faci pe numele oricui(parinte, prieten)si nu este nicio problema.