| Elena_Camelia_1997 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine o fata care are Samsung Galaxy S4 si stie sau are husa din silicon cu forma de pinguin, panda etc., de unde sau de pe ce site a cumparat-o?

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41s%2Bs2pOIXL._SY3 00_.jpg

Va rog. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Hei, bună. eu am cumpărat husă în formă de pinguin de pe okazii. e super drăguță și a fost ieftină, dar să știi că husele de cauciuc sunt enervante pentru că e mai greu de scos telefonul din buzunarlaughing

| Elena_Camelia_1997 explică (pentru AnnaaaMaria):

Și eu tot pe okazii am gasit, dar nu eram sigură de calitatea produsului.

2 răspunsuri:
| Extentho a răspuns:

Gasesti husa in forma de pinguin si in Romania la preturi mici, uita te aici: www.rak-mobile.ro