| marmusic a întrebat:

Buna!

Ma puteti ajuta cu niste citate pe care sa le las colegilor la sfarsitul cls. a 8a?

Nu am nici cea mai mica idee ce as putea sa le scriuthinking

Va raman recunoscatoarehappy

Multumesc

4 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

"Yupiiii in sfarsit am scapat de voi rolling on the floor sper sa nu va mai vad mutrele niciodata in viata mea love struck

| marmusic explică:

Fii serios nu pot sa scriu asa cevalaughing chiar daca la uni ar trebui

| Zabbyel a răspuns (pentru marmusic):

love struck dar sunt serios tonguetongue pana imi dau tricoul jos devil
-> imi aduc aminte la sfarsitul cls a8a eram la "scaldat" (baie cu baieti) ne bucuram ca am scapat de cei 8 ani de "studii" in care nu am invatat mai nimic "copios" rolling on the floorrolling on the floor
sau ceva mai simplu daca nu ai chef nu te duci si gata! mare brânză laughing

| marmusic explică:

Okok laughing