| HateMyLife a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Acum 2 luni m-am despartit de iubitul meu cu care eram de 6luni impreuna...si acum imi spune ca inca tine la mine, vrea sa ne sarutam dar cand vine vorba de impacare zice ca nu mai vrea.Eu il iubesc foarte mult si stiu ca si el ma iubeste dar problema esta ca nu stiu cum sa fac.Complicat nu?crying FUNDITA pentru cine ma ajuta:*

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu prea e complicat deloc. Daca nu v-ati gasit inca perechea, n-ar strica sa va mai acordati o sansa!

2 răspunsuri:
| Maya2014 a răspuns:

Pai,care a fost motivul despartirii? Ar putea fi si asta cauza.
Probabil ii este frica ca daca va impacati se va termina urat si nu vrea sa te piarda pentru totdeauna.Este o idee si asta thinking
L-ai intrebat motivul?

| HateMyLife explică (pentru Maya2014):

Zice ca nu mai vrea ca il intereseaza scoala (e o scuza iti zic sigur)