| LaviniaLavy50 a întrebat:

Ma puteti ajuta sa fac un bilet la pariuri sportive public bet... nu prea stiu... pentru maine. va rog am mare nevoie de bani si nu am alta solutie

6 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Poate e un cliseu, dar intotdeauna exista o solutie. Daca vrei sa pierzi si banii pe care ii ai, joaca-i la pariuri.
Daca intr-adevar e o problema grava si chiar ai nevoie de bani sper sa faci rost.

Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aly07):

Sperii fata degeaba, nu toate persoanele care baga la pariuri ies pe minus. Eu anul trecut, spre exemplu, am avut profit.
Lasa ideile astea preconcepute, nu mai fi filosof cu pariurile daca n-ai pus niciodata.

| Aly07 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-as fi raspuns daca n-as fi pus la pariuri. Ma acuzi pe mine ca-s "filozof" cand tu faci pe filozoful cu mine, dar ma rog, ipocrizia e mare. La pariuri este doar noroc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aly07):

E si de noroc, dar nu numai. Daca stii sa alegi meciurile si sa te documentezi bine, norocul ramane ultimul adversar.

| Aly07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se spune ca cei care nu stiu fotbal au sanse mai multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aly07):

E si asta o chestie gen "norocul prostului". Nu zic nu.