| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt nebagata in seama de colegi, pur si simplu parca sunt invizibila. Parca nu ma vede nimeni straight face.Cum as putea sa ma schimb sa ma bage in seama? Faza e ca eu stau mai mult in banca mea daca am vazut astea.

3 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

E cam nasol daca ti.ai format deja reputatia "fata timida si retrasa" am si eu o colega asa si mereu cu prietenele mele incercam sa o bagam in seama sa vina cu noi pe afara dar ea e foarte timida si asa e felul ei... banuiesc ca nu esti la liceu, scuze daca gresesc, dar daca nu esti la liceu e bine. poti astepta un pic pana incepi si iti poti forma o noua reputatie! Dar si acum poti, incearca sa conversezi mai mult! Asta e cheia! Bafta :* pup

| Dariusuu a răspuns:

Probabil că ești mai retrasă de felul tău, dar asta nu le dă motive să fie indiferenți cu tine.
Stai liniștită, vei găsi pe cineva mai apropiat.

Tu chiar ești diferită, nu încerci să fi pe placul nimănui sau să fi o persoană falsă.

Ai grijă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Si cu mine este la fel. Poate ca esti doar diferita, adica speciala. Nu trebuie sa te gandesti laei. Eu nu am niciun prieten. Nu am cu cine sa vorbesc, sa stau pe-afara sau sa glumesc, dar asta e. Voi gasi mai tarziu un prieten adevarat. Asa e si cu tine. Capul sus!
Bafta!