| GâZzzaA a întrebat:

Ma simt super aiurea. Deci s-a intamplat intr-o vara cad un baiat X se uita la mine in continuu adica avea o privire cam ciudata, parca vroia sa imi spuna ceva. Si atunci eram cu prietenele mele si ma intrebam de ce se tot uita la mine si nu la ele. M-am gandit ca va fi bine sa ma imprietenesc cu el, cum ma mai inteleg eu cu un baiat " frati si sora". Am facut rost de id'ul lui si am inceput sa vorbim, primele intrebari cine esti chatterbox etc. Si vorbeam de 3 -4 luni, ne intelegeam suuuper imi placeau melodiile care le asculta el etc. Pana cand intr-o zis am decis sa ne intalnim, eu cu prietenele mele si el cu prietenii lui (atunci am apelat la o prietena care pana atunci am fost ceratata cu ea). Si l-am vazut nu mai arata ca atunci era mai schimbat si ma inrosisem toata, iar fetele imi ziceau "Mult noroc la **** " si tipau tare si m-am inrosit si mai tare. Eram foarte stresata, se comportau ciudat. Si m-am dus cu o prietena din ele Y sa cumpere ceva si nu le-am zis si baietilor unde ma duc. Si m-a sunat si a zis ca "daca sunt o prietena adevarata sa vin si bla bla bla " am grabit'o pe Y. Normal au venit si celelalte fete (eram 4 fete). Ne-am intalnit iarasi 2 fete mergeau inainte iar eu cu inca o fata (nu Y) mergeam mai langa ei. Si au zis hai in parc! iar eu am tipat la fetele din fata care erau mult mai inainte. In fine au trecut 2 saptamana, si baiatul X a zis ca ma comport ciudat si ca nu sunt genul de persoana cu care sa vorbeasca el. Ce sa fac crying(?

Răspuns Câştigător
| Wheezer a răspuns:

Te-ai gandit vreodata poate la incomodat prezenta prietenelor tale sau poate nu este el obisnuit cu genul tau