| maria_9426 a întrebat:

Buna
Mai de mult scriam/compuneam poezii. Am vrut acum cateva zile sa ma apuc din nou de scris dar nu mi-a venit nici o idee. Cum as putea sa incep? Am trait multe, am amintiri, dar imi lipseste rima.

1 răspuns:
| TAzOVsKY a răspuns:

Maria...si mie imi place sa scriu. Trebuie doar sa te afli intr-un loc linistit, sa te gandesti la trecutul tau si sa incerci, eventual pe o ciorna, anumite cuvinte expresive si astfel ai sa obtii o,, ars poetica,, :d...Bafta