| AlinaPristavu19 a întrebat:

mai sunt cateva saptamani pana la majoratul iubitului meu si voiam sa va intreb ce cadou ar fi mai potrivit? Eu chiar nu am nici o idee in legatura cu ce ar trebui sa i iau. fundita! happy

4 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Buna! Ii poti lua un ceas, un parfum bun.Nu cred ca exista cineva care sa nu aprecieze un ceas elegant sau un parfum bun, mai ales ca tu ii sti gusturile. Daca vrei sugestii de parfumuri, iti stau la dispozitie.Ai putea de asemenea sa ii faci cadou ceva simbolic, daca nu esti dispusa sa cheltui mai mult(pentru un ceas frumos trebuie sa bagi mana adanc in buzunar).Un album cu pozele voastre facute impreuna, alaturi de o dedicatie din suflet...Ma rog...inspiratie sa ai.

| τττ a răspuns:

Bună.
O petrecere surpriză, de ce nu? Dacă nu-ți permiți, poți să-i iei un ceas, un parfum.Chiar și ceva făcut de tine, handmade, ar fi frumos.O brățară, să ai și tu și el.Ar fi simbolul iubirii voastre.
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

Mai bine ii cumperi un ceas mecanic pe care sa gravezi ceva frumos - esti in inima mea si sa ii faci si un filmulet cu multe urari de la prieteni, cei dragi si familie. Filmuletul ar fi misto sa il difuzezi la petrecerea de majorat. O sa iasa super.

| Neena a răspuns:

Fii atenta la ceia ce are nevoie poti sa rogi pe cineva din prietenii lui sal interbe ca sa stii mai precis. Poti lui o centura, Set cravata Cavaliere din matase si butoni otel, www.bespecial.ro, portofel sau un stilou, un inel deosebit http://www.google.md/......tp?/imgres Masinuta usb cu card reader, www.fungift.ro depinde cu ce ii plac esa se ocupe.