| Anonim134 a întrebat:

Maine am examen la limba romana si ma intreb: am scrisul de tipar, adica M il scriu [m], N[n], B[b]. se poate considera semn? sau este permis? Pana la urma asa-i scrisul meuhappy
funda:*

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Și eu scriu la felhee hee. nu cred că ar fi o problemă. până la urmă așa e scrisul tău.
Doar pe cei ce scriu urât, mic și nu înțeleg profesorii, îi pot picahee hee

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Scrii cum poți nu îți va zice nimeni nimic. Să nu subliniezi atâta tot.

| Funnyy26 a răspuns:

Eu zic sa scrii cum vrei u dor nu tot litera ii daca se intelege ce scrii nu e nimic

| Funnyy26 a răspuns:

Yo zic sa scrii cum vrei ca doar tot litera ii