| Feffee a întrebat:

Maine-seara la mine in liceu este balul bobocilor si particip si eu, care este problema mea, una dintre probe este "colaj muzical" si in acest colaj muzical vor fi aproape toate genurile de muzzic si imi este rusine sa dansez adica o sa fie foarta multa lume deja am emotiilaughingnu stiu ce sa fac...eu de fel nu sunt rusinoasa dar acum...
cum sa fac sa las rusinea de-o parte?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nici eu nu stiu sa dansez dar dupa ce ma ametesc nitel sa vezi ce imi vine chefu, si nici nu ma mai intereseaza daca se uita cineva la mine sau daca dansez aiurea...tot ce conteaza e ca ma distrez happy so ...nu stiu.ori te ametesti putin tongue ori te uiti si tu prin jur cum danseaza si te iei dupa ei laughing