| Andreea.:) a întrebat:

Buna :]
maine vine prietena mea cea mai buna si doarme la mine.
ce am putea face deoarece sta 3 zile si 2 nopti. si nu as vrea sa ne plictisim sad
dau funda :X

6 răspunsuri:
| Roessess a răspuns:

Pai ati putea face multe lucruri depinde ce preferati si voi jucatzi ceva interesant eventual daca stati pana mai tarziu spuneti povesti de groaza...sau macar le cititi de pe net...sau puteti sa faceti concurs ge:"care mananca mai mul". sau muuulte altele

Succeswinkingtongue

| mrrry a răspuns:

Pai puteti sa vedeti un film d comedie, sa faceti o prajiturahappy, sa va plimbati prn parc, sa jucati carti sau remi sau alcv:X si multe altele cu pr ta cea mai buna nu ai cum sa te plictisestitongue

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea.:) explică:

Am intrebat ce am putea face. phbbbbt

| Andreea.:) explică:

E din oras.
de la acelasi liceu.
din aceeasi clasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vreau sa fac eu daca te plictisesti cu aia? sa vin si eu? tongue