| Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci, o sa vina o prietena la mine pe vreo 3 zile, nu as vrea sa stam toata ziua sa ne plictisim, ce as putea sa fac sa nu se plictiseasca? Sa ne distram happy

Răspuns Câştigător
| LucccyTheGreenMonster a răspuns:

Ati putea discuta despre voi sa vorbiti despre baieti, daca stai la curte sau macar la bloc sa iesi prin parc si sa faci bataie cu apa, sa mai vina prieteni pe la voi, karaoke, dans .....chesti de ale voastre sti tu, si noaptea ati putea ace noaptea alba sau ati putea face bataie cu perne... sper ca te-am ajutat. FUNDA?

4 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Club, club si bar! a, si piscina!

| Adda27 a răspuns:

Puteti sa va plimbati, sa ii arati locul in care stai, sa va intalniti si cu alti prieteni.

| blackboss12 a răspuns:

Ai putea sa faceti sex sau ceva fantezii

| Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru blackboss12):

In orice caz, raspunsul tau e egal cu 0 pentru mine!