| selfishlove a întrebat:

Maine vreau sa ii fac o farsa prietenului meu.
Chestia este ca nu am nicio idee.
Vreau sa ii fac una care sa fie chiar amuzanta.
Lui ii place sa se distreze mult si este foarte glumet, deci sigur imi va face maine o 'surpriza' si as vrea sa ii fac si eu una.
Va rooog mult sa imi dati cateva ide, dar sa fie farse pe care sa le fac pe net(nu ne putem intalni).

P. s. sa fie AMUZANTE si fara chestii gen'am ramas insarcinata'laughing[este total IMPOSIBIL!]

Multumesc mult:*.

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Simplu... iti faci un id sau un cont pe facebook de baiat si te dai drept amantul si te iei de el ii spui sa te lase in pace etc etc si dupa ce se crizeaza bine ii spui ca e o farsa... Succes

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Pentru prietenul sau gagicul tau?