| bubulinadulche a întrebat:

Buna!happy...mam indragostit de un baiat care se drogheaza( are 16 ani). Chiar daca se drogheaza e un baiat super de treaba si foarte bun la suflet.Dar nu stiu parca mia frica sa nu incep si eu cu asa ceva cu toate ca le urasc foarte mult, dar pe el il iubesc.Ce ar teebui sa fac? Un sfat cevahappymersi mult:*:*

Fundita:*:X

Răspuns Câştigător
| Teomari a răspuns:

Trebuie sa stii daca te place si el. Daca da, normal ca va vrea sa fiti impreuna si tu ar fi bine sai propui sa se schimbe.Ori alege drogurile ori pe tine!
Si sfatul meu e sa nu te legi la cap cu el daca consuma droguri pentru. ca vei ajung eintrun anturaj diferit si asta nu-i de bine. Funda?:X:X:*

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cum se drogheaza? fumeaza iarba sau a trecut si la altceva?

| CosminC86 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa-l lasi... De cancer ai o mica sansa sa scapi dar de droguri nem... Oricum dupa parerea mea nu ai niciun viitor alaturi de el cu drogurile.

| bubulinadulche explică:

Fumeaza marijuana, cocaina, heroina..de toatesad