| anonim_4396 a întrebat:

mamaliga ingrasa? mi-a spus mama s mananc mamaliga ca ingrasa...(mie n imi place)dar cred ca a zis asa numa ca sa mananclaughingvoi c credeti?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu va zic eu ca mananc in fiecare zi (aproape). dimpotriva cunosc pe cineva care a slabit manacand numai tercitongue

mira
| mira a răspuns:

Mamaliga ingrasa ceva mai putin decat painea.

| Cosman a răspuns:

Cu ce crezi ca se ingrasa purcelul? Trage singur(a) concluzia.
Vezi www.tineri-fericiti.ro

| Anonoim a răspuns:

Ingrasa ca si pufuleti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@seby111 normal ca mamaliga ingrasa ca pufuletii laughing adica delocbatting eyelashes bine poate doar putinbatting eyelashes